Koolitajad

Merike Mätas on lõpetanud TPÜ režii eriala (1996), Eesti Diplomaatide kooli (2001), The University of International Business and Economics hiina ärikeele intensiivprogrammi Hiinas Pekingis (2010) ning lõpetab magistriõppe programmi rahvusvaheliste suhete erialal TTÜ-s. Diplomeeritud kogemusnõustaja Arengukeskuses Avitus (2018) ning grupiprotsesside juht Moreno Koolituskeskuses (2019). Protsessis on superviisori ja coachi diplomiõpe psühhodraama meetodil (2022).

Merike oli üle 10. aasta EAS Ärimentorprogrammi mentor, Eesti Väikeste ja keskmiste Ettevõtete Assotsiatsiooni (EVEA) volikogu liige. Ta on Tallinn Hansa Rotary asutajaliige. Merike on koolitanud TalTech magistriõppe tudengeid ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmise valdkonnas, lisaks koolitanud Hiina üliõpilasi EBS suvekoolitustel ning pannud aluse ettevõtlusõppele viies Eesti põhikoolis. Kogemusnõustajana on ta abiks stressi ja läbipõlemise teemadel.

Anneli Valdmann on magistritasandi psühholoogilise haridusega ning on alates 2009 aastast alates praktiseeriv nõustaja ja vaimse tervise valdkonna koolitaja. ANSE kvalifikatsiooniga superviisor, ESCÜ liige. On aastate jooksul viinud üle saja vaimse tervise valdkonna koolituse alates 3-tunnistest lühikoolitustest kuni üle 200 tunni kestvate grupijuhtimise või nõustajate väljaõppe formaatideni. On muuhulgas Eesti Töötukassa ning Sotsiaalministeeriumi hoolekandeosakonna vaimse tervise valdkonna ekspert-konsultant. Osaleb mitmetes vaimse tervise valdkonna arendustegevustes koostöös Sotsiaalministeeriumi, Eesti Töötukassa ja Sotsiaalkindlustusametiga.

Martin Jurtom on lõpetanud Audentese Spordigümnaasiumi(2013), professionaalne korvpallur, ning väljaõppinud kogemusnõustaja (Loov Ruum).  Kogemusnõustajana on abiks sportlastele, kes soovivad omandada elukutset ja leida uusi väljakutseid. Samuti abiks tegevsportlastele toetamaks sportlase mentaalset tervist ja vormi. Lisaks nõustab ärevushäire puhul.