Koolitajad

Merike Mätas on lõpetanud TPÜ režii eriala (1996), Eesti Diplomaatide kooli (2001), The University of International Business and Economics hiina ärikeele intensiivprogrammi Hiinas Pekingis (2010) ning lõpetab magistriõppe programmi rahvusvaheliste suhete erialal TTÜ-s. Diplomeeritud kogemusnõustaja Arengukeskuses Avitus (2018)

Merike on ta EAS Ärimentorprogrammi mentor, Eesti Väikeste ja keskmiste Ettevõtete Assotsiatsiooni (EVEA) volikogu liige, EstBANi äriingel ja Tallinn Hansa Rotary asutajaliige.

Anneli Valdmann on magistritasandi psühholoogilise haridusega ning on alates 2009 aastast alates praktiseeriv nõustaja ja vaimse tervise valdkonna koolitaja. ANSE kvalifikatsiooniga superviisor, ESCÜ liige. On aastate jooksul viinud üle saja vaimse tervise valdkonna koolituse alates 3-tunnistest lühikoolitustest kuni üle 200 tunni kestvate grupijuhtimise või nõustajate väljaõppe formaatideni. On muuhulgas Eesti Töötukassa ning Sotsiaalministeeriumi hoolekandeosakonna vaimse tervise valdkonna ekspert-konsultant. Osaleb mitmetes vaimse tervise valdkonna arendustegevustes koostöös Sotsiaalministeeriumi, Eesti Töötukassa ja Sotsiaalkindlustusametiga.

Kaja Heinsalu on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe eriala (1988), täiendõppe Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal (2002) ja kogemusnõustaja koolituse Arengukeskuses Avitus (2016). Praktilise väljaõppe sõltuvusnõustajana on saanud Soome Tampere Myllyhoito kliinikus (2016). Kõrghariduse on Kaja omandanud Tallinna Ülikoolis turunduse erialal (2013).

Sõltuvusnõustajana on Kaja Heinsalu abiks inimestele, kes on kaotanud kontrolli alkoholi tarvitamise üle. Olles käinud ise sarnast teed, tahab ta olla toeks ja süvendada usku, et paranemine on võimalik.